Kurumsal

Hakkımızda

2009 yılında 90 m‘lik küçük bir atolyede reklamcılık sektörüne başlayıp, hızla kendini geliştiren yeniliğe, teknolojiyi takip eden dev reklam ajansları arasında yerini almıştır. Birçok büyük firmanın kurumsal kimlik projelerinde, tasarım, imalat,montaj ve bakım hizmetlerini 15 kişilik profesyonel ekibimizle, 500m ‘lik fabrikamızda iş verenlerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmet vermekteyiz. Bu geçen zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri eş zamanlı olarak fabrikamıza taşıma stratejimizle, profesyonel ekibimizle, bilgi ve tecrübemiz, kurumsal yapımızla, zengin kadromuzla, müşterilerimizin güvenini kazanmaya layık olduk. Tecrübe ve yüksek kalite ile hizmet verdiğimiz, müşteri portföyü arasında her biri uluslararası, ulusal ve bölgesel olarak kendi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır. Geçmişten kazandığımız iş tecrübemizi ve deneyimimizi harmanlayarak, kaliteyi en iyi fiyata sunma prensibi ile hareket eden GÖLGE REKLAM bugün 1500’ün üzerinde müşteri portföyü ile sektörünün önde gelenleri arasında yerini almış durumdadır.


Misyonumuz

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde reklam, kampanya gibi ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Reklam sektörüne farkımızı hissettirirken müşterilerimizin de farklılığını, alanlarında başarılarıyla her kesime hissettirmek.

Gölge Reklam - Sizi Yansıtır !

Tahsin OĞRAŞ - KURUCU
0542 417 57 51
Çetin GÜNDOĞAR - KURUCU
0553 239 38 60